Recenzie

SME NADŠENÍ, AKÝ JE TO JEDNODUCHÝ PROCES

Ahoj Zuzka ,
Každému, čo sa ma opýtal ako bolo, vravím, že super. Čo som veľmi milo prekvapená, aj Juri sám o tom hovorí kade ideme, a je nadšený, aký je to jednoduchý proces, a že sa nemusíme ničoho báť. Som veľmi šťastná, že ho to ukľudnilo a môžem povedať, že nás to spojilo ešte viac. Nezabudnuteľný kurz hypnoporodu , a teda zážitok z pôrodu si užijem najviac ako sa bude dať, lebo ako si povedala, dieťatko sa narodí len raz.  :-) Si super a ďakujeme za skvelý víkend. Dúfam, že sme sa nevideli naposledy ??
Určite budem odporúčať, kadiaľ budem chodiť a prajem veľmi veľa spokojných hypnomaminiek. 

MOHLA SOM V MOMENTE RODIŤ OPÄŤ

Zuzka, mala som taký krásny pôrod. Nebol to úplne hypnoporod, ale veľmi mi pomohlo všetko, čo si nám hovorila. Kurz mi veľmi pomohol. Bola som úplne kľudná a len som predýchavala. Následky žiadne, ani nástrih, ani potrhanie, kľudne by som v tom momente porodila ďalšie. :-)

NECÍTILA SOM SA VÔBEC VYČERPANÁ

Ahoj Zuzka,

Cítim sa po kurze hypnoporodu výborne, úplne ma to ukľudnilo a odbúralo strach z pôrodu. A celkovo ma to pozitívne naladilo na pôrod. Veľmi sa už teším ako všetko čo som sa naučila budem môcť zužitkovať v praxi :-) Plánujem si každý deň púšťať nahrávky a relaxovať. Po tých dvoch dňoch na kurze som sa necítila vôbec vyčerpaná, skôr naopak, cítim sa oddýchnutá a plna energie.

Som veľmi vďačná, že som sa kurzu mohla zúčastniť a  zároveň by som Ti týmto chcela poďakovať za Tvoj čas a úsilie, ktoré si do toho vložila.

RASTIE VO MNE ODHODLANIE

Ahoj Zuzi,

veľmi pekne ďakujem za skvelý víkend! 

Keďže nikdy pred tým som sa s nikým tak do detailov o pôrode nerozprávala, pre mňa to bol ďalší krok vpred v rozšírení si vedomostí o vlastnom tele a vlastnej mysli. Naozaj statočne a trpezlivo si zodpovedala všetky naše otázky. Z víkendu som si zobrala plno pekných dojmov a pocitov.

Už teraz sa na pôrod teším. Jednak som zvedavá ako to zvládnem keď príde tá chvíľa a či sa budem vedieť zachovať tak ako sme si to nacvičovali a ako sa na to pripravím. Včera večer som hľadala fitloptu po byte, aby som mohla začať s prvým tréningom polôh. Dnes si chcem posťahovať relaxačnú hudbu, ktorú sa chystám večer počúvať a nacvičovať si uvoľnenie. 

DOZVEDELA SOM SA VEĽA O SVOJOM TELE A MYSLI

Ahoj Zuzi,

veľmi pekne ďakujem za skvelý víkend! 

Keďže nikdy pred tým som sa s nikým tak do detailov o pôrode nerozprávala, pre mňa to bol ďalší krok vpred v rozšírení si vedomostí o vlastnom tele a vlastnej mysli. Naozaj statočne a trpezlivo si zodpovedala všetky naše otázky. Z víkendu som si zobrala plno pekných dojmov a pocitov.

Už teraz sa na pôrod teším. Jednak som zvedavá ako to zvládnem keď príde tá chvíľa a či sa budem vedieť zachovať tak ako sme si to nacvičovali a ako sa na to pripravím. Včera večer som hľadala fitloptu po byte, aby som mohla začať s prvým tréningom polôh. Dnes si chcem posťahovať relaxačnú hudbu, ktorú sa chystám večer počúvať a nacvičovať si uvoľnenie. 

NA PÔROD SA UŽ POZERÁM INAK

Ahoj Zuzka! 

Som naozaj rada, že som Ťa spoznala a že som absolvovala Tvoj kurz. Dala si mi iný pohľad na pôrod, ale nie iba na ten... Myslím, že som našla to, čo som od neho očakávala... Teraz už len trénovať tu zručnosť relaxácie ... Naozaj ďakujem za pre mňa veľmi obohacujúci víkend a prajem Ti, aby aj na Kysuciach si našla žienky, ktoré budú mať záujem o Tvoj kurz a hypnoporod.

VÍKEND BOL ÚŽASNÝ

Zuzi, ja Ti ďakujem krásne. Víkend bol úžasný. Ešte odbúrať tie strachy postupne a viem, že môžem rodiť aj doma, v kľude. Či to dám, uvidíme potom v daný moment. Vizualizujem si to.

Veľká vďaka...nech sa Ti darí v tom, čo robíš...

ZAČALA SOM SI VERIŤ

Ahoj Zuzka, 

ďakujem za super víkend, veľa som sa naučila a veľmi mi to pomohlo začať si veriť. V nedeľu večer som si ešte opakovala afirmácie že bude všetko v poriadku a dnes na poradni to tak aj bolo :)

SPOZNALA SOM ČARO PÔRODU

Ahoj Zuzka,

ďakujem za skvelý kurz a hlavne, že si mi pomohla spoznať čaro pôrodu, ktorý vie byť v harmónii so ženou a dieťatkom.

PÔROD NEMUSÍ BYŤ TRAUMATICKÁ ZÁLEŽITOSŤ

Ahoj Zuzka.

Ďakujem za krásny víkend, hlavne ma tvoje slová ubezpečili, že pôrod nemusí byť traumatická záležitosť, aj keď po tomto víkende cítim ešte väčší rešpekt a zodpovednosť, za seba a moje dieťa. Zvažujem teda aj možnosť domáceho pôrodu (rátam ale so všetkým ), ale v prvom rade sa musím vnútorne nastaviť pozitívne a odhodiť všetky staré vzorce a spomienky. Tak dúfam, že pravidelný relax na odbúranie strachu zaberie :). Tento kurz mi v tom, ale veľmi pomohol. Takže mi ešte zostávajú nejaké tie mesiace, aby som sa na to sústredila. Zatiaľ zostáva silno zafixované želanie rýchleho, jednoduchého, bezbolestného a hlavne prirodzeného pôrodu bez zbytočných zásahov so zdravým dieťatkom v náručí, ktoré sa splní :). 

NAJKRAJŠÍ DEŇ V NAŠOM ŽIVOTE

Ďakujeme Zuzke za najkrajší deň v našom živote. S Jurajom sme sa zhodli, že to bolo najlepšie rozhodnutie, aké sme mohli spraviť, keď sme sa rozhodli absolvovať tento kurz. Trošku som sa obávala toho, že ho nestihneme, ale našťastie naša Zoja počkala a tak som si ešte doma osvojila naučené veci a pôrod bola paráda. Naozaj som si nikdy nemyslela, že posledné najsilnejšie kontrakcie prespím. Naozaj vďačím za to Zuzke. Za rady a naozaj užitočné informácie. A ďakujem aj môjmu Jurajovi, že je ten najlepší partner a už aj otec našej Zojky. Zoja je odmalička pohoďáčka a myslím si, že za to môže v prvom rade to, že som sa na pôrod tešila a bol úplne krásny a hlavne v pohode a jednoduchý.  Každej jednej žene prajem taký pôrod ako som mala ja. :-)

JEDNOZNAČNE ODPORÚČAM

Tento víkend sme aj s manželom absolvovali hypno kurz so Zuzkou. Bol to úžasný víkend, plný skvelých informácii v ešte úžasnejšej spoločnosti. Jednoznačne odporúčam absolvovať tento kurz, ktorý Vám pomôže zmeniť pohľad na to, ako pôrod môže vyzerať a že to môže byť aj krásny zážitok :) . Už si len nacvičiť a ide sa na vec :) ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE, ZUZKA :)

ODPORÚČAM ÍSŤ S PARTNEROM

Po absolvovaní kurzu nemôžem nič, len odporúčať! Každému! Špeciálne však - ísť partnerom, ktorých pohľad na pôrod je možno ešte skreslenejší ako pohľad ženy a netušia už vôbec, čo od toho čakať a do čoho to vlastne ideme. Cítim sa veľmi vďačná za príležitosť zúčastniť sa na tomto kurze, ešte viac nás to s manželom zblížilo a neporovnateľne viac sa tešíme na bábätko :) Bola som prekvapená ako úžasne boli v kurze prepojené informácie analytické s intuíciou a prirodzenými inštinktmi, všetko do seba krásne zapadlo presne tak, ako som očakávala. Po kurze sa naozaj teším na pôrodný zážitok a rolu maminky a manžel je celý bez seba zo svojej novo pochopenej úlohy ochrancu a je celý nadšený, koľko toho teraz vie. Som presvedčená, že nám to všetko dopadne na 1 a o to viac radosti nám táto životná udalosť prinesie. ĎAKUJEME! 

PRESTALA SOM SA BÁŤ A TEŠÍM SA

Mám 2 mesiace do pôrodu. Prvé dva pôrody boli pre mňa veľmi náročné a pri predstave tohto tretieho ma prepadala panika. Na fcb som videla reklamu o kurze v Čadci, nezaujal ma ani tak názov Hypnopôrod, ako Jednoduchý pôrod. Išla som naň s tým, že potrebujem urobiť niečo so svojim strachom. Ale to čo prišlo po samotnom kurze som ani nečakala, nielen že, som sa prestala báť, ale sa teším na pôrod a už teraz viem, že to zvládnem oveľa jednoduchšie. Ďakujem za profesionálne vedený kurz.