Mojim želaním je, aby si každá žena bola istá svojou schopnosťou a vnútornou silou porodiť prirodzene, pokojne, bezbolestne 
a s láskou.

Image

 

Som certifikovanou lektorkou kurzov KG Hypnobirthing a kurzov Hypnopôrod Slovakia TM . Veľmi sa teším, že vás môžem sprevádzať a podporiť vo vašom želaní zažiť jednoduchý a pokojný pôrod.

Cerfifikovaný lektor Hypnopôrod Slovakia TM

Mojim želaním je, aby si každá žena bola istá svojou schopnosťou  a vnútornou silou porodiť prirodzene, pokojne, bezbolestne a s láskou.

kontaktujte ma

AHOJ, SOM ZUZKA.

Som mamou zázračnej dcérky a lektorkou predpôrodnej prípravy. Moja vlastná skúsenosť s prirodzeným pôrodom ma priviedla k túžbe, aby každá žena vedela, že pôrod môže byť vrcholným zážitkom a že môže svoje dieťatko porodiť vnímavo, pokojne a dôstojne.

Už niekoľko rokov pred tým, ako sa narodila naša dcérka, som sa venovala etikoterapii a postupne som jej princípy zaviedla vo svojom živote. Preto, keď som otehotnela, prevzala som do rúk zodpovednosť aj za svoje tehotenstvo a pôrod. Mala som túžbu porodiť naše dievčatko prirodzene a tak som zbierala všetky dostupné informácie. Dozvedela som sa, aké podmienky sú potrebné na to, aby som porodila v súlade s prírodou a pochopila som, že tento prirodzený proces je vo svojej podstate jednoduchý.

Keď som potom objavila kurz hypnopôrodu, hneď sme sa s manželom prihlásili. Páči sa mi celostná príprava, ktorú kurz ponúka a pritom je stále v popredí myšlienka, že žena samotná sa musí len uvoľniť prirodzeným procesom. Nie sú potrebné žiadne zložité techniky ani dlhé štúdium alebo komplikovaná príprava.

Samotný pôrod bol pre mňa nádherným zážitkom a potvrdením toho, čo som sa o procese pôrodu dozvedela. Preto som sa s radosťou chopila možnosti sprostredkovať tento zážitok a skúsenosti aj ostatným budúcim mamičkám.

Predpôrodnej príprave sa venujem od roku 2017 a kurzy pod mojím vedením absolvovalo už viac ako 300 spokojných rodičov. 

Moje kurzy

Ďakujeme Zuzka, bolo to veľmi prijemné a upokojujúce stretnutie. Mne si dodala tú sebadôveru, aj keď ešte ju budem posilňovať a veľa endorfínov. Domov som prišla taká nabudená, že pôrod je úžasný, tak ako som ho asi aj vnútorne vnímala a že naozaj je bezbolestný, ak to tak chceme a necháme na telo ... ideme trénovať a teším sa na ďalšie stretnutia.

Zo srdiečka pozdravujeme 

                                                                                                                                                                                    Peťa, Maťo a Hany ❤  Bratislava

Viac skúseností s absolvovaním kurzu nájdete tu.