Mojim želaním je, aby si každá žena bola istá svojou schopnosťou a vnútornou silou porodiť prirodzene, pokojne, bezbolestne a s láskou.

Mojim želaním je, aby si každá žena bola istá svojou schopnosťou  a vnútornou silou porodiť prirodzene, pokojne, bezbolestne a s láskou.

kontaktujte ma

Volám sa Zuzana Jurčagová, som mamou zázračnej dcérky a som lektorka kurzov hypnopôrodu. Moja vlastná skúsenosť s prirodzeným pôrodom ma priviedla k túžbe, aby každá žena vedela, že pôrod môže byť vrcholným zážitkom a že môže svoje dieťatko porodiť vnímavo, pokojne a dôstojne.

Už niekoľko rokov pred tým, ako sa narodila naša dcérka, som sa venovala etikoterapii a postupne som jej princípy zaviedla vo svojom živote. Preto, keď som otehotnela, prevzala som do rúk zodpovednosť aj za svoje tehotenstvo a pôrod. Mala som túžbu porodiť naše dievčatko prirodzene a tak som zbierala všetky dostupné informácie. Dozvedela som sa, aké podmienky sú potrebné na to, aby som porodila v súlade s prírodou a pochopila som, že tento prirodzený proces je vo svojej podstate jednoduchý.

Keď som potom objavila kurz hypnopôrodu, hneď sme sa s manželom prihlásili. Páči sa mi celostná príprava, ktorú kurz ponúka a pritom je stále v popredí myšlienka, že žena samotná sa musí len uvoľniť prirodzeným procesom. Nie sú potrebné žiadne zložité techniky ani dlhé štúdium alebo komplikovaná príprava.

Samotný pôrod bol pre mňa úžasným zážitkom a potvrdením toho, čo som sa o procese pôrodu dozvedela. Preto som sa s radosťou chopila možnosti sprostredkovať tento zážitok a skúsenosti aj ostatným budúcim mamičkám.

Kurzy pod mojim vedením absolvovali už desiatky spokojných maminiek.

 

Moje kurzy

"Milá Zuzka,

ďakujem pekne za kurz!

Dozvedela som sa veľa pre mňa dôležitých informácií a postupne sa začali uvoľňovať aj strachy a hlboké asi aj potlačené emócie.

Tomino bol tiež spokojný. Keď sa ho v okolí pýtali, aké to bolo, povedal, že veľa vecí vedel a že mu pomohlo objasnenie, ako celý pôrod prebieha z fyziolog. stránky a teraz zhruba vie, ako mi môže pomôcť aj on.

Ja som už včera posťahovala relaxačnú hudbu a urobila som si prvú relaxáciu a vizualizáciu :-)"

Helka, Pezinok

Cerfifikovaný lektor Hypnopôrod Slovakia TM

Som certifikovanou lektorkou kurzov Hypnopôrod Slovakia TM, a veľmi sa teším, že vás môžem sprevádzať a podporiť vo vašom želaní zažiť jednoduchý a pokojný pôrod.

© 2018 Jednoduchý pôrod. Vytvorené od canalmedia